Bylo by fajn festival FM City Fest ve Frýdku-Místku strávit s partou sportovců, poznat se, zapařit, pobavit se a třeba z toho vzejdou nápady na výšlapy, cyklo výlety, výběhy..... A nebo možná jen v mezičasech pokecáme, kdo co děláme a dobře se pobavíme 🙂
Stáhni si naši aplikaci ZDARMA a bez závazků. Získej přístup k úžasným zážitkům kdykoli a kdekoli.